بنر تولد | بنر تولد کودک | بنر تولد دخترانه | بنر تولد پسرانه

یکی از جدیدترین و جذاب ترین ابزاری که برای هیجان انگیز ساختن مراسم جشن تولد، به سرویس های دکوراسیون مراسم اضافه شده است؛ بنر تولد می باشد.

طراحی بنر تولد

بهترین بنر تولد را می توان با دریافت سفارش مستقیم از علاقه مندی های برگزار کننده جشن و یا بهتر بگوییم صاحب تولد؛ طراحی کرد. در این بنرها؛ نام صاحب جشن با فونت فارسی و انگلیسی جای گرفته و از طرح های متناسب با تم تولد انتخابی؛ استفاده می شود. رنگ پس زمینه می تواند به صورت یکدست یا طراحی شده بوده و نموداری از تم انتخابی مراسم جشن باشد.

با سفارش بنر تولد، می توانید رنگ و بوی خاصی به جشن خود داده و شکوه بیشتری ایجاد کنید. معمولا از رنگ های براق و تند در طراحی بنرها استفاده شده و عکس های شاد و مناسب با سن و جنسیت صاحب تولد در آن ها قرار می گیرد.

به طور مثال اگر از تم تولد ماشا برای طراحی دکوراسیون جشن تولد استفاده کرده باشید؛ در بنر تولد نیز از تصویر ماشا بهره برداری خواهد شد. این موزونی بین بنر و تم، هارمونی زیبایی در فضای مراسم ایجاد کرده و همه چیز را شیک و شاد نشان می دهد.

به علاوه در صورت تمایل می توانید از تصویر کودک خود در بنر تولد سفارشی تان استفاده کنید. برای این منظور کافی ست تا یک عکس از کودک خود را که مورد علاقه تان است، برای ما ارسال کرده و بنر تولد را با بهترین نمایش از عکس روی آن، تحویل بگیرید. برخی اوقات ترکیب تصویر کودک با شخصیت های کارتونی روی بنرهای تولد؛ بی اندازه جذاب و چشم نواز و دوست داشتنی به چشم خواهد آمد.

این بنرهای تولد به عنوان یادگاری های ارزشمند از مراسم جشن به جا مانده و می توانید آن را برای همیشه نگهداری کنید.

نمونه بنر تولد طراحی شده برای مشتری

برای سفارش بنر تولد با تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۶۹۴۰۷۴

۰۹۳۷-۵۹۶۵۹۰۷