تزیین خانه برای جشن تولد

تزیین خانه برای جشن تولد را باید در قالب چندین مرحله در نظر بگیرید. در حقیقت اگر قرار است یک جشن تولد حرفه ای و ممتاز داشته باشید، تزئینات تولد نیز باید به همان اندازه به روز و مطابق با انتظارات امروزی باشد.

مراحل تزیین خانه برای جشن تولد

برای داشتن بهترین جشن تولد مراحل زیر را در نظر بگیرید:

ارزیابی فضا

پیش از هر کاری لازم است که فضای منزل خود را به خوبی ارزیابی کنید. به خاطر داشته باشید که هر فضایی مدل طراحی خاص خود را می طلبد. به علاوه اهمیت زیادی دارد که سن و جنسیت کسی که صاحب جشن تولد است، را در نظر بگیرید. این تولد می تواند برای یک فرد بزرگسال بوده و یا یک جشن کاملا کودکان و پر از نشاط و انرژی باشد.

تهیه لیست میهمانان

تهیه لیست میهمانان را شاید بی ارتباط با تزیین خانه برای جشن تولد بدانید. اما باور داشته باشید که عدد میهمانان و نفراتی که در مراسم میهمانی حضور دارند، بر سبک طراحی فضا و دکوراسیون داخلی تاثیر خواهد گذاشت. همین طور چیدمان صندلی ها، میز کندی بار و میز شام و … را نیز باید پیش از طراحی تزئین خانه برای جشن تولد در نظر بگیرید.

در بخشی که جایگاه میز تولد و نشستن فرد صاحب تولد خواهد بود، نیازمند به کار بردن تزئینات تولد بیشتری هستیم. در این قسمت تمرکز بالاتری از تجهیزات تم تولد ، بادکنک آرایی و چراغانی را می خواهیم. به ویژه زمان برش زدن کیک یا باز کردن کادوها، تمرکز دوربین فیلمبرداری یا نگاه میهمانان و تجمع در این سمت خواهد بود.

برای داشتن بهترین طراحی تزیین تولد و تم متناسب با آن، لازم است که از پیش تمام این موارد را در نظر گرفته و به طور کاملا دقیق جایگاه آن ها را مشخص کرده باشید.

انتخاب تم تولد و لوازم تزئینات و دکوراسیون

برای انتخاب تم تولد و سایر لوازم تزئینات و دکوراسیون داخلی مراسم، دو راهکار پیش رو دارید. شما ممکن است بخواهید ماجرا را به شکل یک سورپرایز پیش برده و یا ترجیح بدهید که نظر خود صاحب جشن با آن همراه باشد.

در صورتی که تصمیم به برگزاری سورپرایز داشته باشید، باید همه چیز چراغ خاموش جلو برود. برای اطلاع از سبک پسند و سلیقه صاحب میهمانی، به مسائل شخصی اش کمی سرک بکشید. باید دریابید که این شخص چه مد و شخصیت هایی را دنبال کرده و به چه سبکی علاقه مند است. اگر سوژه شما کودک است، کارتون های مورد علاقه و رویاهای کودکانه اش را جستجو کنید.

اما اگر علاقه ای به برگزار کردن جشن تولد به شکل سورپرایز ندارید، می توانید از خود صاحب جشن در خصوص تم تولد مورد علاقه اش، سوال کنید. به این شکل سلیقه شخصی وی به طور مستقیم وارد عمل شده و تم تولد و دیگر تجهیزات تزئینات را مطابق با آن خریداری می کنید

اقدام به خرید

پس از انتخاب تم تولد و دیگر تجهیزات مربوط به آن، تنها قدم باقی مانده اقدام به خرید خواهد بود. در خرید تم تولد دقت کافی داشته باشید که تعداد تجهیزات و مدل آن، مطابق با میل و سلیقه خود شما باشد.

برای خرید تم تولد و دیگر تجهیزات برگزاری مراسم و جشن ها، به سراغ فروشنده هایی با محصولات متنوع بروید. در این صورت امکان انتخاب و خرید تم تولد و سایر تجهیزات برگزاری جشن را مطابق با سلیقه خود، خواهید داشت.

انجام دکوراسیون و تزئینات تولد

اما مرحله ی آخر، یعنی انجام و اجرای دکوراسیون و تزئینات تولد؛ به نوعی بهره برداری از هر آن چیزی ست که تا این مرحله انجام داده اید. برای آن که تمامی زحمات شما در مراحل ارزیابی، طراحی و انتخاب و البته هزینه ای که تا به حال انجام داده اید، به بهترین شکل ثمربخش باشد؛ لازم است که اجرای دکوراسیون و تزئین خانه برای جشن تولد را حرفه ای و با نظم و دقت کامل انجام دهید.

تاثیر چراغانی در تزئین خانه برای جشن تولد

به خاطر داشته باشید که ترکیب چراغانی و تم تولد و استفاده از چراغ های ریسه ای می تواند حال و هوای بسیار متفاوت و جذابی به مراسم جشن تولد شما ببخشد. به خصوص اگر از چراغ های رنگ ریسه ای و در ست با رنگ تم تولد استفاده نمایید، جلوه ای فوق العاده به دست خواهید آورد.

می توانید در زمانی از تولد، چراغ های اصلی را خاموش کرده و از چراغ های ریسه ای استفاده نمایید. در این حالت، نور چشمک زن این چراغ ها هیجان زیادی به جشن تزریق کرده و میهمانان را به اوج خواهد آورد.

تولد و مراسم برگزاری جشن تولد از خاطره انگیزترین جشن هایی ست که در طول عمر عزیزانمان، بارها و بارها اجرا می کنیم. هر سال با اجرای باشکوه این مراسم، به خود و صاحب جشن تولد یادآوری می کنیم که تا چه اندازه از حضورش در این جهان خوشحال و مسرور هستیم. پس بیایید جشن تولد عزیزانمان را هر ساله و هر بار با شوق و ذوق کامل، برپا کنیم.

دیدگاه‌ها 1

*
*

    زهرا پاسخ

    سلام خسته نباشید من میخواستم تولد برای همسرم بگیرم ۳اسفند نداشتم درنظر گرفتم میخواستم بدون میتونی انجام بدیدممنون