ایده های دکوراسیون تم تولد فروزن

تم تولد فروزن از تم های تولد دخترانه محسوب می شود و ایده های دکوراسیون تم تولد فروزن را می توانیم در برگزاری هر چه شادتر و لوکس تر مراسم تولد، بسیار موثر بدانیم.

ایده های دکوراسیون تم تولد فروزن

ایده های دکوراسیون تم تولد فروزن را با الهام گیری از دو شخصیت جذاب و دوست داشتنی آنا و السا دنبال می کنیم. شما می توانید با استفاده از بادکنک فویلی فروزن، بشقاب های غذاخوری، تاپرها و …؛ فضای تولد را به شکلی یکدست و همگون با تم تولد فروزن همراه سازید.

بهترین ایده های دکوراسیون تم تولد فروزن را در زیر دنبال می کنیم:

استفاده از بادکنک ها با تم آبی

از آن جایی که فضای این تم تولد دارای رنگ اصلی آبی است، لازم می باشد که از بادکنک هایی با تم آبی و در این طیف رنگ؛ استفاده کنید.

بادکنک های آبی تند، آبی ملایم، سفید و به ویژه نقره ای؛ فضایی بسیار جذاب و شیک به وجود می آورند.

خوراکی های رنگی با تم آبی

شما می توانید از پاپ کورن با رنگ طبیعی آبی استفاده کرده و هیجان بیشتری برای کودکان به وجود بیاورید. همین طور کاپ کیک های آبی و سفید و نیز فینگرفودهای خوشمزه با تاپرهای فروزن فوق العاده خواهند بود.

طراحی کیک و شمع

برای طراحی کیک تولد، به سراغ یکی از طرح های فروزن رفته و جذاب ترین و پرجلوه ترین آن ها را انتخاب کنید. همین طور شمع تولد را نیز با طرح فروزن برگزیده و از رنگ نقره ای برای آن بهره مند شوید. رنگ نقره ای به همراه شعله ای فروزان و درخشان؛ جلوه ی زیادی ایجاد خواهد کرد.

ریسه و نورپردازی از ایده های دکوراسیون تم تولد فروزن

حتما از ریسه ها و چراغ های نورانی نقره ای و آبی استفاده کنید. این چراغ ها و نوع نورپردازی در شکل برگزاری مراسم جشن تولد، بسیار تاثیرگذار هستند و جلوه ی زیبایی به وجود می آورند.

لباس فروزن

از آن جایی که تم تولد فروزن برای دخترها طراحی شده است، شما می توانید از لباس فروزن نیز با همان تزئینات و تاج و غیره استفاده کرده و کودک خود را ذوق زده سازید.

توجه داشته باشید که تمام نکات ریز و به ظاهر بی اهمیت، در کنار یکدیگر فضایی هیجان انگیز و شاد به وجود می آورند. جهت این که بهترین جشن تولد را برای کودک خود برگزار کنید، استفاده از ایده های دکوراسیون تم تولد فروزن را از یاد نبرید.

دیدگاه‌ها 0

*
*