تم جشن تولد دخترانه

تم جشن تولد دخترانه بهترین هدیه ای ست که در تدارک مراسم تولد می توانید به کار برده و فضای تولد را به نحوی کاملا متفاوت سامان ببخشید.

چرا از تم جشن تولد دخترانه استفاده کنیم؟

در دهه های قبل، مراسم جشن تولد بدون استفاده از تم ها برگزار می شد. اما در حال حاضر نمی توانیم مراسم جشن تولد را بدون استفاده از انواع تم جشن تولد دخترانه یا تم جشن تولد پسرانه تصور کنیم.

به واقع برگزاری جشن ها سمت و سوی خاصی به خود گرفته و همه چیز به فرمی حرفه ای تر برگزار می شود. به همین دلیل زمانی که تصمیم به برگزار کردن یک جشن تولد واقعی و مطابق با مدهای امروزی می گیرید، استفاده از تم تولد نیز ضرورت می یابد.

به ویژه کودکان و نوجوان نسبت به رعایت این جزئیات حساسیت زیادی دارند. اگر شما نوجوانی در منزل دارید که برای برگزاری جشن تولد او به دنبال خرید تم جشن تولد دخترانه هستید، درست به هدف زده اید.

دختران نوجوان و یا کم سن تر به چنین چیزهایی علاقه ی زیادی داشته و می توانید با خرید تم تولد مناسب، به راستی هیجان زده شان سازید.

تم جشن تولد دخترانه

بهترین روش خرید تم جشن تولد دخترانه

برای خرید تم جشن تولد دخترانه باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. از دختر خود درباره ی علاقه مندی هایش سوال کنید.
  2. به وسایل شخصی اش توجه داشته و ببینید به چه رنگ هایی علاقه مند است و چه سبک هایی را دنبال می کند.
  3. از نزدیک ترین دوست صمیمی اش در خصوص علاقه مندی ها و ترجیحات و فانتزی های وی سوال نمایید.
  4. به تعریف و تمجیدها یا انتقاداتی که او نسبت به مراسم جشن تولد دیگر دوستان خود ارائه می دهد، با دقت توجه کنید. از لا به لای این اظهار نظرها می توانید به نگاه و سبکی که مورد توجه دخترتان است، به خوبی پی ببرید. (ممکن است شما دقیقا قصد انتخاب و خرید همان تم جشن تولد دخترانه ای را داشته باشید که اتفاقا مورد علاقه ی فرزندتان نیست!)
  5. در مجلات یا کاتالوگ های برگزاری مراسم به تم تولد دخترانه جدید نگاه کرده و تازه ترین مدل ها و طراحی ها را مشاهده کنید. از این طریق نیز می توانید نسبت به جدیدترین مدل های برگزاری تولدها نیز آگاهی پیدا کرده و کل تزئینات را مطابق آن ها پیش ببرید. (انواع و اقسام گل آرایی یا بادکنک آرایی در این کاتالوگ ها یا مجلات برگزاری مراسم آورده شده است.)
  6. رنگی از تم جشن تولد دخترانه را انتخاب کنید که در عکس انداختن و فیلم برداری جلوه ی خوبی داشته باشد و به زیبایی در این قالب ها به یادگار بماند.
  7. به بازار رفته و تم های تولد را از نزدیک ببینید. با دیدن انواع و اقسام تم های تولد از نزدیک، می توانید تصور بسیار خوبی از جنس و ابعاد آن ها داشته باشید. همین طور دیدن مدل ها و رنگ های متفاوت در کنار هم، انتخاب کردن را ساده تر و هدفمندتر می سازد.
  8. به فروشگاه های اینترنتی هم سر بزنید. اخیرا فروشگاه های اینترنتی به عنوان پشتیبان برگزاری جشن های تولد ظهور پیدا کرده و به کاربران خود در تهیه انواع و اقسام وسایل مورد نیاز برای برگزاری جشن تولد کمک می کنند.به علاوه در فروشگاه های اینترنتی قادر به مقایسه ی قیمت ها خواهید بود. در مقایسه این قیمت ها با نرخی که در بازار فیزیکی می یابید، بهترین و سنجیده ترین خرید را خواهید داشت.
  9. از ترکیب و تلفیق تم جشن تولد دخترانه با بادکنک ها غافل نشوید. با ترکیب کردن این تم ها با بادکنک های ست، فضایی شادتر و مناسب تر برای جشن تولد به دست می آورید. قرار نیست که تمام فضای جشن با تم تولد پر شود، بلکه حتما به بادکنک آرایی یا گل آرایی نیاز خواهیم داشت.
  10. هنگام نصب دقیق و با احتیاط عمل کنید. با توجه به قیمتی که برای نصب تم جشن تولد دخترانه می پردازید، در صورت سالم نگاه داشتن آن ها خواهید توانست در مراسمی دیگر از این تم یا حداقل بخشی از آن استفاده نمایید.

حتی اگر استفاده ی دوباره از آن برای خودتان لذت بخش و جالب نباشد، می توانید این تم تولد مستعمل را به شخصی دیگر داده و اجازه دهید رونق بخش شب تولد وی باشد.

اگر چه خرید تم جشن تولد دخترانه امری کاملا سلیقه ای ست که به سلیقه و پسند و در نهایت انتخاب هر فرد بستگی دارد، اما با رعایت نکات فوق در وقت، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کرده و در نهایت خریدی عاقلانه و هدفمند خواهید داشت.

دیدگاه‌ها 0

*
*