برگزاری جشن تولد بزرگسالان

شما ممکن است بخواهید برای خواهر، برادر، مادر، پدر یا همسر خود و یا حتی یکی از دوستانتان جشن تولدی فراموش نشدنی برگزار کنید. این که چه تم جشن تولد بزرگسال را برای برگزاری این میهمانی انتخاب می کنید، چندان اهمیت ندارد؛ بلکه مهم این است که وی تا چه اندازه نسبت به آن احساس خوشحالی نماید.

برای برگزاری جشن تولد بزرگسال باید به چیزهای متفاوتی فکر کنید. تزئینات دیگر نمی توانند همان هایی باشند که برای کودکان در نظر می گرفتید. سفارش کیک، موزیک، شام و غیره نیز همگی متفاوت خواهند بود.

برای برپا کردن یک میهمانی دلچسب و فراموش نشدنی برای تولد بزرگسال، باید نوع سلایق و علایق او را در نظر بگیرید.

بزرگسالان روی علاقه مندی های خود تغییرناپذیرتر به نظر می رسند و این موضوع با بالا رفتن سن، شدت نیز پیدا می کند. بنابراین به هیچ وجه این تصور را نداشته باشید که اگر مادر شما از رنگ آبی بیزار است، ممکن است با مشاهده ی بادکنک های آبی به وجد بیاید!

برگزاری جشن تولد بزرگسالان

مراحل برگزاری جشن تولد بزرگسال

برای این که جشن تولد یک بزرگسال را به بهترین شکل پیش ببرید، قبل از هر چیزی تعیین کنید که آیا می خواهید این یک میهمانی خصوصی باشد، یا این که آن را به همراه مدعوین زیادی جشن بگیرید؟ برگزاری جشن تولدهای خصوصی و دو نفره با نوع شلوغ و پر از میهمان آن به کلی تفاوت خواهد داشت و ملزومات آن در دو گروه جای می گیرند.

جشن تولد به شکل میهمانی خصوصی نیازی به چیزهایی از قبیل تم تولد بزرگسال و یا تدارکات زیادی ندارد. اما شما باید نسبت به جزئیات در این شرایط اهمیت بیشتری بدهید.

به طور مثال شام دو نفره ی فوق العاده ای تدارک دیده و از یک موزیک ملایم و شمع آرایی استفاده کنید. به خصوص اگر این جشن تولد خصوصی را برای همسر یا یکی از دوستان خود برگزار می کنید، ایجاد حال و هوایی رمانتیک می تواند بیش از هر چیزی تاثیرگذار باشد.

اما اگر می خواهید میهمانان زیادی را به مراسم تولد دعوت کرده و یک جشن حسابی و واقعی برپا کنید، باید همه ی چیز را مطابق با رسوم امروزی مهیا سازید.

شما می توانید از بادکنک آرایی به سبکی مطابق با سلیقه ی صاحب جشن استفاده کرده و یا به طور مثال بادکنک ها را از رنگ مورد علاقه ی وی انتخاب کنید. شاید بهتر باشد ریسه های رنگی را کنار بگذارید و بیشتر از همان بادکنک ها و نیز نورپردازی بهره مند شوید.

همین طور در صورتی که مایل باشید استفاده از تم تولد بزرگسال نیز می تواند در زیباسازی و جلوه بخشیدن به سالن میهمانی، بسیار تاثیرگذار باشد.

تم های تولد بزرگسال مناسب بانوان و آقایان در طرح ها و مدل های مختلف در بازار موجود هستند و می توانید با در نظر گرفتن شخصیت کاری یا علاقه مندی های شخصی افراد، نسبت به انتخاب هوشمندانه ی یکی از آن ها اقدام کنید.

به علاوه هماهنگ کردن با میهمان ها برای لباس پوشیدن مطابق با تم تولد نیز می تواند یکدستی و جذابیت خاصی به فضای جشن تولد و میهمانی ببخشد.

برگزاری جشن تولد بزرگسالان

برگزاری جشن تولد در فضای باز

اگر شرایطی داشته باشید که مراسم جشن تولد را در فضای باز برگزار کنید، این می تواند شرایط دلچسب تر و متفاوت تری به وجود بیاورد. در صورتی که آب و هوا اجازه ی این کار را داده و در منزل خود نیز موقعیت آن را داشته باشید، هم صاحب تولد و هم میهمانان از برگزار کردن جشن تولد در فضای باز، لذت زیادی برده و به هیجان خواهند آمد.

تدارک شام، کیک و دسر

وقتی همه چیز را برای برگزاری جشن تولد آماده کردید، نوبت آن می رسد که به فکر شام، کیک و دسر باشید. کیک تولد بزرگسال نیز باید مطابق با تزئینات و تم در خور روحیات و شخصیت اجتماعی وی باشد.

همین طور منوی شام را به نحوی برنامه ریزی کنید که تمام میهمانان از غذاها خورده و علاقه مندی های آن ها را شامل شود. اگر بتوانید غذای محبوب و مورد علاقه ی صاحب جشن تولد را نیز در میان آن ها بگنجانید، سورپرایز بزرگتری تدارک دیده اید.

اگر میهمانی را در فضای باز برگزار می کنید، برپا کردن بساط باربکیو هم ایده ی بسیار خوبی خواهد بود و جو صمیمانه ای به وجود خواهد آورد.

برگزاری جشن تولد بزرگسالان

سرگرمی در مراسم تولد بزرگسال

همان طور که برای کودکان می توانید از مسابقات و فعالیت های جذاب در جشن تولد استفاده کنید، این موضوع شامل حال تولد بزرگسالان نیز می شود. به طور مثال شما می توانید یک مسابقه ی پانتومیم ترتیب داده و از میهمانان بخواهید که در آن شرکت کنند. چنین مسابقاتی به جشن تولد حال و هوای نشاط انگیزی بخشیده و شادی بیشتری به فضا وارد می سازد.

ایده ی پر کردن دفتر خاطرات نیز برای تولد بزرگسالان عالی خواهد بود. هر یک از میهمانان می تواند چیزی در این دفترچه نوشته و در نهایت در پایان میهمانی، شما یک یادگاری ارزشمند برای صاحب جشن به دست آورده اید.

برای برگزار کردن جشن تولد یک فرد بزرگسال باید به سال های قبل و قبل تر از آن نیم نگاهی داشته باشید. خوب فکر کرده و تولدهای قبلی وی را در نظر بیاورید؛ او چه چیزهایی را پشت سر گذاشته و چه چیزهایی برایش تکراری و بدون هیجان است؟ برعکس چه چیزهایی را پیش از این در تولدهای خود نداشته و با تجربه ی آن ها ذوق زده خواهد شد؟

با نگاهی به گذشته و سال های قبل به اطلاعات و داده های مفیدی جهت برگزاری هر چه موفق تر جشن تولد برای فرد مورد علاقه ی خود دست خواهید یافت و نتیجه ی کار شما یک سورپرایز بزرگ و خوشحال کننده برای وی خواهد بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*