ایده های دکوراسیون تم تولد مینیون

تم تولد مینیون از جذاب ترین تم های تولد کودکان است که به ویژه برای تولد پسرها کاربرد بیشتری دارد. البته دخترها نیز به این تم تولد علاقه نشان داده و اگر از آن ها بپرسید، حتما استفاده از این تم تولد را جذاب خواهند یافت.

ایده های دکوراسیون تم تولد مینیون

زمانی که تصمیم می گیرید از تم تولد مینیون برای تزیین تولد فرزند دلبند خود استفاده کنید، باید طبع خود را برای به کار بردن ایده های بانمک آماده سازید.

در زیر چندین نکته در باب بهترین ایده های دکوراسیون تم تولد مینیون عنوان می کنیم که در جذاب ساختن فضای جشن تولد به شما کمک خواهند کرد.

بادکنک آرایی با تم تولد مینیون

از آن جایی که مینیون ها در دو رنگ آبی و زرد هستند؛ بادکنک آرایی همراه این تم تولد نیز می تواند ترکیبی از رنگ های آبی و زرد باشد. در این صورت هماهنگی کامل به وجود آورده اید.

اگر به سراغ بادکنک فویلی مینیون بروید، بازخورد بسیار جالب توجه تری دریافت خواهید کرد. بچه ها از دیدن بادکنک فویلی مینیون شگفت زده شده و به وجد خواهند آمد. بهتر است از این بادکنک ها در شکل جفت استفاده کرده و در ورودی سالن جشن قرارشان دهید.

نوشیدنی و فینگرفود

در بخش تهیه خوراکی های جشن تولد؛ به سراغ نوشیدنی های زرد و آبی بروید. برای این منظور آب آناناس یا پرتقال و آب بلوبری عالی خواهند بود. به علاوه می توانید فینگرفودهایی در همین سبک نیز تهیه کرده و فضای خاصی به وجود بیاورید. حتی شما می توانید با استفاده از کمی رنگ خوراکی، پاپ کورن هایی سفید و آبی تهیه کرده و در ظرف های تم تولد قرار دهید.

به جز این ها تهیه ژله رنگی در دو رنگ زرد و آبی نیز از بهترین ایده های دکوراسیون تم تولد مینیون می نماید. کافی ست که از دو رنگ ژله بلوبری و آناناس استفاده کنید. شما می توانید از این دو رنگ برای تهیه ژله های تک رنگ یا ترکیبی بهره مند شده و کودکان را ذوق زده کنید.

سفارش کیک

در بخش سفارش کیک نیز همیشه امکان خاصی برای همگون ساختن با تم تولد وجود دارد. شما می توانید به کلی سفارش کیک با طرح مینیون داده و یا یک تصویر مینیون روی کیکی ساده، درخواست  دهید.

اما شمع ها را از رنگی متضاد انتخاب کنید تا جلوه ی خاص مورد نیاز را داشته باشند.

کاپ کیک های مینیون

کار چندان سختی نیست. با سفارش کاپ کیک های مینیون، شادی و هیجان را به جشن تولد خواهید آورد. گاز زدن به تجسمی از این موجودات بامزه و عجیب، برای تمام کودکان تجربه ای عالی خواهد بود.

چراغ های ریسه ای

در دنیای برگزاری مراسم امروزی استفاده از چراغ های ریسه ای کاملا مد شده است. اگر شما نیز تمایل به استفاده از این مدل چراغ های چشمک زن کوچک دارید، بهتر است آن ها را طوری خریداری کنید که موقع روشن شدن رنگ های آبی و زرد را از خود ساطع کنند.

به خاطر داشته باشید که مخاطبان شما در برگزاری چنین جشن تولدی کودکان هستند و باید به همان تناسب فضا را کودکانه و مملو از فاکتورهای شادی آفرینی و رنگ و نور غرق سازید.

ممکن است شما ایده های دکوراسیون تم تولد مینیون را در انواع طرح های جذاب و متفاوت دیگری در ذهن داشته و یا در مراسم به کار برده باشید. در این صورت ایده های خود را با ما در میان گذاشته و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

همین طور می توانید تصاویری از بهترین ایده های دکوراسیون تم تولد مینیون را در بخش نظریات ارسال کرده و ما آن ها را به معرض نمایش عمومی خواهیم گذاشت.

دیدگاه‌ها 0

*
*