تم تولد یک سالگی پسر

جشن تولد یک سالگی هر کودکی، فراموش نشدنی و رویایی ترین جشن تولد او خواهد بود. تم تولد می تواند این جشن تولد را به شکلی بارها جذاب تر بسازد و جلوه ای خاص به فضای جشن ببخشد.

اگر چه کودک شما هرگز این مراسم جشن تولد را به خاطر نخواهد آورد، اما با فیلم برداری و گرفتن عکس های یادگاری، می توانید لحظه به لحظه ی آن را برای کودک خود نیز ثبت نمایید.

انتخاب تم تولد یک سالگی پسر

برای داشتن بهترین انتخاب در خرید تم تولد، گزینه های مختلفی پیش روی خود خواهید داشت. این گزینه ها می توانند از میان تم های تولدی چون تم تولد باب اسفنجی ، تم تولد مینیون یا تم تولد ماشین ها انتخاب شوند.

اما از آن جایی که کودک شما درکی به آن صورت از دنیای اطراف خود نداشته و نمی تواند شخصیت های کارتونی را به طور جدی تشخیص دهد، استفاده از تم های رنگی و بدون شخصیت کارتونی نیز جالب خواهد بود.

برای پسرهای یک ساله بیشترین گرایش به سمت تم های تولد با ترکیب رنگ آبی می باشد. رنگ آبی از دیرباز نشان پسرها بوده و در عوض آن رنگ صورتی برای دخترها انتخاب می شده است.

تم تولد یک سالگی پسر

نکات مهم در برگزاری جشن تولد یک سالگی

استفاده از تصاویر ۰ تا ۱۲ ماهگی

در برگزاری جشن تولد یک سالگی، می توانید تصاویری را که از بدو تولد و در عرض دوازده ماه گذشته از کودک خود تهیه کرده اید، به ترتیب چاپ کرده و در یک ترکیب بندی جذاب قرار دهید.

بادکنک آرایی

بادکنک آرایی نیز سهم بزرگی در برگزاری جشن تولد یک سالگی کودک شما خواهد داشت. بادکنک ها در ترکیب با تم تولد یک سالگی پسر بسیار زیبا و چشم نواز به نظر می رسند.

بادکنک های فویلی

در کنار بادکنک آرایی رایج، می توانید از بادکنک های فویلی نیز برای تزئین مراسم جشن تولد یک سالگی کودک خود بهره مند شوید. به طور مثال اگر به سراغ تم تولد باب اسفنجی رفته اید، بادکنک فویلی باب اسفنجی نیز می تواند، مکملی عالی محسوب شود.

بادکنک های فویلی توجه کودک یک ساله ی شما را جلب خواهد کرد و پس از اتمام جشن، او ممکن است ساعت ها با این بادکنک های جذاب و شیرین سرگرم باشد.

چراغ های چشمک زن رنگی

استفاده از چراغ های چشمک زن رنگی نیز در تزئین محیط جشن تولد یک سالگی فرزند شما، جایگاه ویژه ای خواهند داشت. شما می توانید این چراغ ها را در رنگ های مورد نظر خود انتخاب کرده و در صورت امکان با تم تولد یک سالگی پسر همگام و ست قرار دهید. این چراغ ها نه تنها جلوه ی بیشتری به مراسم جشن شما می بخشند، بلکه برای کودک نیز جذاب و سرگرم کننده خواهند بود.

تم تولد یک سالگی پسر

استفاده از تاج برای کودک

فراموش نکنید حداقل موقع عکس انداختن و فیلم برداری از مراسم تولد یک سالگی، تاجی از ست تم تولد یک سالگی پسر که پیش از این انتخاب کرده اید، را بر سر کودک خود گذاشته و عکس های یادگاری بگیرید.

این لحظات و جلوه های خاصی که به همراه ابزار فانتزی ایجاد می شود، تصاویری متفاوت و دوست داشتنی برجای خواهد گذاشت.

استفاده از حروف اسم کودک

ایده ی جالب دیگری که در جذاب ساختن مراسم جشن تولد یک سالگی فرزند شما، کاربرد خواهد داشت؛ استفاده از حروف برای نوشتن اسم کودکتان می باشد. با استفاده از حروف ریسه ای می توانید اسم کودک خود را ایجاد کرده و آن را در مکانی پرجلوه قرار دهید.

عکس های دسته جمعی کودکان

اگر در میان میهمانان مراسم جشن تولد یک سالگی فرزند شما، کودکان دیگری نیز حضور دارند؛ حتما عکس های دسته جمعی از کودکان تهیه کنید. این عکس ها فوق العاده زیبا و جالب شده و در آینده بسیار لذت بخش خواهند بود.

با استفاده از روش های فوق و ایده های متفاوت دیگری که ممکن است در ذهن خود بپرورانید، می توانید جشن تولد یک سالگی کودکتان را به عنوان نخستین جشن تولد وی، ماندگار سازید.

این جشن تولد سرآغاز جشن تولدهای بسیار دیگر بوده و شما می توانید هر سال را متفاوت با سال قبل و البته بارها جذاب تر و شادتر برگزار نمایید.

دیدگاه‌ها 0

*
*