تزیین تولد

تزیین تولد

این روزها برگزاری مراسم تولد به اندازه ی برپا کردن مراسم عقد و عروسی، اهمیت پیدا کرده و نقش تزیین تولد و تم تولد در آن پررنگ و پررنگ تر می شود. برای آن که مراسم تولد هر چه باشکوه تر و به یاد ماندنی تر برگزار گردد، می توانید از سفارش تزیینات تولد حرفه ای استفاده کرده و این کار ظریف را به دست تیم کاردان و باتجربه بسپارید.

در تزیینات تولد جشن آوا چه خبر است؟

جشن آوا با داشتن کلکسیونی کامل و بی نقص از تم های تولد، در بخش سفارش تزیینات تولد خود خدماتی ممتاز و بی رقیب را ارائه می کند. اگر می خواهید مراسم تولدی که برگزار می کنید، مانند یک جشن رویایی از کار دربیاید؛ می توانید آن را به تیم حرفه ای جشن آوا بسپارید.

تزیین میز کیک و میز شام، بادکنک آرایی، تزیین میز کندی بار، استفاده از کاپ کیک ها و …، همه تنها بخشی از خدماتی ست که در تزیینات تولد ارائه می دهیم.

ترکیب و تلفیق رنگ ها، چیزی ست که نیازمند تجربه و آگاهی کامل به روانشناسی رنگ ها و تاثیرگذاری آن ها بر محیط و افراد حاضر در آن است.

بادکنک آرایی، گل آرایی و استفاده از تم های تولد، می تواند فضای منزل شما را به چیزی کاملا متفاوت و باورنکردنی تبدیل سازد.

در تزیینات تولد چه مراحلی انجام می پذیرد؟

در قبول سفارش تزیینات تولد جشن آوا، سالن برگزاری مراسم شما را با طی کردن مراحل زیر به محیطی متفاوت و فوق العاده جذاب و هیجان انگیز تبدیل می سازیم:

  • ابتدا باید برآورد درستی از فضای سالن و محیط برگزاری جشن انجام گرفته و وسایل و اثاثیه حاضر در آن رویت شوند. تزیینات جشن تولد با در نظر گرفتن تقارن های موجود یا اثاثیه ای که در جای جای سالن دیده می شود، طراحی خواهد شد.

به خاطر داشته باشید که هرگز برای دو سالن متفاوت، یک جور طراحی تزئینات جشن تولد کارآمد نخواهد بود. هر محیطی با توجه به ساختار و فرم خود و البته انتظاری که مشتری دارد، نیازمند قالب متفاوتی از تزئینات جشن تولد خواهد بود.

جای قرارگیری پرده ها، جای میز کیک و میز کندی بار، محل نشستن میهمانان، فضای موزیک و …؛ فاکتورهایی هستند که تم اولیه تزیینات تولد را به وجود می آورند. در حقیقت این ما نیستیم که تم تزیینات تولد را انتخاب می کنیم، بلکه این محیط است که آن را به ما القا خواهد کرد.

  • پس از اندازه گیری های اولیه، پیشنهاداتی به مشتری خواهد شد. ترکیب رنگ ها و تم های تولد پیشنهادی می توانند در قالب یک پکیج ارائه شده و بسته به سلیقه ای که برای تزیین جشن تولد و سالن آن دارید، مورد مناسب و مطابق سلیقه تان را انتخاب می کنید.

احتمالا با توجه به شخصی که مراسم تولد برای وی برگزار می شود و تیپ شخصیتی و سن و جنسیت وی، توصیه هایی از جشن آوا برایتان خواهیم داشت، اما در نهایت طراحی جشن تولد و تزیین سالن تولد؛ مطابق سلیقه مشتری پیش می رود.

به خاطر داشته باشید که توصیه های جشن آوا برای تزئینات تولد ، بر اساس تجربیات قبلی و تکنیک تزئینات داخلی است.

  • در مرحله ی بعد تیم جشن آوا برای تبدیل ساختن فضای شما به محلی پرهیجان و پرتپش وارد عمل می شود. ما از بهترین و باکیفیت ترین ابزار و تجهیزات برای مجلل سازی و شادی بخشی به فضای جشن تولد بهره برداری می کنیم.

برق گوی های نورانی، بادکنک های چراغ دار، تم تولد، چراغانی میز کیک، گل آرایی و … می توانند از فضایی سرد و ساده؛ محیطی شگفت انگیز، نورانی و رویایی خلق کنند.

تمرکز بر میز کیک و شام خواهد بود. میز کیک و هدایا جایی ست که بیشتر تصویربرداری ها و عکس برداری ها انجام می شود. بنابراین تزیین پرده یا دیوار پشت میز و همین طور تزیینات حاشیه و روی میز، اهمیت بسیار زیادی دارد. در این بخش از تمام تجهیزات استفاده کرده و در حقیقت هیجان انگیزترین بخش فضای تولد را در این جا متمرکز می سازیم.

استفاده از بادکنک های فویلی برای جشن تولد کودکان، فوق العاده تاثیرگذار خواهد بود. با به کار گیری بادکنک های فویلی، در واقع شخصیت های مورد علاقه کودکان را به میهمانی دعوت می کنید. به طور مثال بادکنک فویلی باب اسفنجی، این شخصیت کارتونی جذاب و دوست داشتنی را به میان کودکان می آورد.

  • جشن آوا در انتخاب مدل کیک تولد نیز توصیه ها و پیشنهاداتی برای شما خواهد داشت. همین طور چیدن میز شام و غذاهایی که می توانید مناسب به فضای جمع، انتخاب کنید. کاپ کیک ها و فینگرفودها در مراسم جشن تولدهای امروزی، جایگاه ویژه ای دارند.

فینگرفودها و کاپ کیک ها با همان رنگ پردازی که در تزئینات تولد به کار گرفته ایم، همسو و همراه خواهند شد.

این ها در همان نظر اول، همه را میخکوب ساخته و میهمانان خود را در یک مراسم جشن تولد هیجان انگیز و رویایی می یابند.

اگر برای دخترک خود جشن تولد برگزار می کنید، با تزئینات تولد حرفه ای می توانید رویاهای او را به واقعیت پیوند بزنید. ما می توانیم شب جشن تولد دخترک را به قدم زدن در سرزمین پریان و جای گرفتن در قالب پرنسس های داستان های کودکان تبدیل سازیم.

همین طور برای برگزاری جشن تولد پسرها، قالبی طراحی می کنیم تا خود را در دنیای قهرمانان یافته و به رویاهای بلند پروازانه و دست نیافتنی شان، دست یابند.

شب های تولد، باید بهترین شب های زندگی اشخاص بوده و هرگز به دست فراموش سپرده نشوند. با دقت به جزئیات و استفاده حداکثری از فضا و پتانسیل های آن، می توان فضایی منحصر به فرد به وجود آورد.

تزئینات تولد بزرگسالان نیز فرمول های خاص خود را دارد. رنگ بندی ها تا حدود زیادی تغییر کرده و چیدمان نیز متفاوت می گردد.

به هر ترتیب، با سپردن تزئینات تولد خود به تیم حرفه ای جشن آوا، تولد امسال را متفاوت با سال های گذشته تجربه کرده و پشت سر خواهید گذاشت.