تم تولد نوجوان

برگزاری تولد برای نوجوانان سخت ترین نوع برگزاری جشن تولد خواهد بود. همه چیز درباره ی تولد نوجوانان سخت و پیچیده است. تم تولد نوجوان، انتخاب کیک، بادکنک آرایی، انتخاب لباس، شام وغیره همه چیز را باید با دقت و وسواس انتخاب کنید.

نوجوانان روحیه ای حساس تر دارند و برای سورپرایز کردن آن ها باید تأمل بیشتری به خرج دهید.

اگر می خواهید برگزاری جشن تولد نوجوان شما، وی را کاملا شاد و هیجان زده سازد؛ حتما باید ظریف ترین نکات را مطابق با روحیه و احساسات و تمایلات وی در نظر بگیرید. به خصوص میهمانی ها و جشن تولدهایی که با حضور دوستان و هم سن و سال های نوجوان شما برپا می شود، بارها دقت بیشتری می طلبد. نوجوانان در گروه همسالان خود احساسات شکننده تری دارند و هر چیز کوچکی، اگر چه در ظاهر کم اهمیت می تواند برای آن ها با احساس سرافکندگی همراه باشد.

به خاطر داشته باشید که از کودک نمایاندن نوجوان خود کاملا پرهیز کنید. نوجوانان قطعا از مشاهده ی تم تولد کودکانه در مراسم جشن تولد خود به هیچ وجه خوشحال نخواهند شد. آن ها از این که به مانند کودکان انگاشته شده و با آن ها رفتاری کودکانه داشته باشید، آزرده خاطر می گردند.

به یاد بسپارید که نوجوانان دوران حساسی از عمر خود را سپری می کنند و شرایط روحی و غرور آن ها فوق العاده حساس و شکننده است.

نوجوانان ترجیح می دهند که بزرگتر از سن خود دیده شده و از این که در شمار کودکان و یا سنین پایین تر قرار داده شوند، بیزار هستند.

با در نظر گرفتن موضوعات فوق، می توانید بهترین جشن تولد را برای نوجوان خود برگزار کرده و وی را در این روز بسیار شاد و پرنشاط سازید.

تم تولد نوجوان

برای برگزاری جشن تولد نوجوانان و انتخاب تم تولد نوجوان چه مواردی را در نظر بگیریم؟

اما اگر تصمیم به برپایی یک جشن تمام عیار، شاد و جذاب برای فرزند خود دارید، باید به اصول آن نیز توجه نمایید. برای برگزاری جشن تولد نوجوان باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • این میهمانی تولد چقدر بزرگ خواهد بود و چند نفر میهمان خواهید داشت؟ به واقع شما باید تعداد مدعوین خود را در نظر بگیرید. این موضوع حتی در سفارش تم تولد نوجوان نیز تاثیر گذار خواهد بود. زیرا می خواهیم بدانیم چه تعداد زیردستی، لیوان و کار و چنگال احتیاج داریم. همین طور در سفارش کیک و تهیه و تدارک شام تولد نیز تعداد میهمانان به صورت مستقیم اهمیت دارد.
  • آیا می توانید این میهمانی را در منزل خود برگزار کنید یا نیاز به یک فضای بزرگتر دارید؟ این موضوع به صورت مستقیم به تعداد میهمانان شما بستگی دارد.

معمولا برگزاری جشن های تولد در منازل شخصی صورت می گیرد، ولی بعضی اوقات شاهد این هستیم که جشن های بزرگتری در سالن های برگزاری مراسم برپا می شوند.

  • زمان و روز دقیق میهمانی را مشخص کنید. معمولا همه ی ما ترجیح می دهیم که میهمانی تولد درست در روز خود آن برگزار شود. شما ممکن است بتوانید تمام خرید های خود از جمله خرید تم تولد، سفارش کیک و غیره را به موقع انجام دهید و برای روز تولد آماده باشید؛ اما گاهی اوقات این روز برای دیگر میهمانان مناسب نیست و به ناچار باید تاریخ تولد را جا به جا کنید.
  • به هدیه ها فکر کنید. هدیه های تولد را می توانیم هیجان انگیزترین بخش جشن تولد بدانیم. بهتر است با آشنایان و میهمانان نزدیک و صمیمی در مورد هدیه ها صحبت کرده و علاقه مندی های نوجوان خود را در میان آن ها بگنجانید.

باز هم یادآوری می کنیم که از خرید هدیه های کودکانه و یا چیزهایی که ممکن است موجب شرمساری نوجوان شما شود (حتی اگر واقعا دلیلی برای آن وجود نداشته باشد) اجتناب نمایید.

  • آیا این یک میهمانی خانوادگی خواهد بود یا دوستانه؟ در بعضی مواقع ترکیب میهمانان از اعضای خانواده و اقوام و جمع دوستانه نیز می تواند جالب باشد. البته باید دقت داشته باشید که ترکیب این دو گروه با یکدیگر به جمع خوشایندی منجر شود. در صورتی که فکر می کنید یکی از این دو گروه ممکن است با دیگری همخوانی نداشته باشد و جو نامناسبی ایجاد شود، چنین دعوتی ترتیب ندهید.
  • سفارش کیک تولد: سفارش کیک تولد نوجوان نیز مانند انتخاب تم تولد نوجوان چالشی جداگانه به حساب می آید.

نوجوان در مورد خیلی چیزها حساس تر از کودکان و بزرگسالان هستند. برای خرید کیک تولد نوجوان بهتر است از طرح های منطبق با علاقه مندی ها و سلایق وی استفاده کنید.

همسوسازی تم تولد نوجوان و مدل کیک تولد نیز مثل همیشه می تواند ایده ای مناسب باشد.

تم تولد نوجوان

قبل از انجام برنامه ریزی های بیشتر به سوالات زیر نیز پاسخ دهید.

  • چه مقدار بودجه در نظر گرفته اید؟

این بسیار مهم است که مقدار بودجه ی خود برای برگزاری جشن تولد را مشخص کنید. شما بسته به بودجه ای که برای این میهمانی در نظر دارید، می توانید نسبت به خرید تجهیزات، تدارک شام و سفارش کیک وغیره اقدام کنید.

  • انتخاب و خرید تم تولد نوجوان

شاید بتوانید از بادکنک آرایی صرف نظر کرده و یا نورپردازی ساده تری داشته باشید؛ اما نوجوانان امروزی جشن های خود را بدون استفاده از تم تولد کامل نمی یابند. برای انتخاب و خرید تم تولد نوجوان به علاقه مندی های وی دقیق تر بنگرید. شما می توانید از چند هفته قبل به صحبت های وی بهتر گوش داده و کشف کنید که به کدام تم ها و شخصیت های علاقه مند می باشد!

برای خرید تم تولد نوجوان بهتر است ابتدا تمامی تم های تولد را مرور کرده و بهترین انتخاب را صورت دهید.

دیدگاه‌ها 0

*
*