ایده های دکوراسیون تم تولد سگ های نگهبان

ایده ها و خلاقیت های نو و جدید در چگونگی برگزاری یک جشن تولد ویژه و خاص، نقش بزرگی دارند. تزییناتی که امروزه در جشن تولد ها به چشم می خورد، زاده ی فکر روشن و ایده پرداز است. خرید تم تولد نیز یک ایده ی فوق العاده برای برپایی یک جشن تولد متفاوت است که از استقبال خوبی بهره مند گشته است.

دکوراسیون و تزیین تولد اصولا بر اساس تم تولد انتخاب شده صورت می گیرد؛ به عنوان مثال اگر تم تولد سگ های نگهبان ،انتخاب شما برای برپایی یک جشن تولد ایده آل است، باید از ایده های دکوراسیون تم تولد سگ های نگهبان در تزیینات و آرایش خوراکی ها استفاده کنید.

استفاده از نشانه های برجسته در این انیمیشن جذاب می تواند یک دکوراسیون شیک و خاص را خلق نماید. حضور تک تک کاراکترها تحت عنوان استندهای شخصیت در تزیینات، بچه ها را شگفت زده خواهد کرد.

انواع بادکنک آرایی در ایده های دکوراسیون تم تولد سگ های نگهبان

با خرید تم تولد سگ های نگهبان ، می توان بادکنک آرایی را با خلاقیت های متنوعی عرضه کرد. آرایش بادکنک به شکل استخوان سگ، یک نوع بادکنک آرایی خلاقانه محسوب می شود. همچین شما می توانید بادکنک ها را طوری کنار هم قرار دهید تا نماد سگ های نگهبان با عنوان PAW PATROL بر روی دیوار ترسیم گردد. به کاربردن بادکنک های که طرح ردپا دارند در کنار بادکنک های رنگی آبی و قرمز می تواند جلوه ی بیشتری به آن ها دهد. خرید بادکنک های فویلی سگ های نگهبان را نیز فراموش نکنید.

بادکنک های ۵ تکه سگ های نگهبان در کنار میز کیک یا در کنار بادکنک آرایی اصلی جای می گیرد.

نحوه آرایش خوراکی ها و غذاها متناسب با تم تولد سگ های نگهبان

کوکی های مراسم با تم تولد سگ های نگهبان را با استایل های متنوع استخوان سگ، ردپای سگ، نماد سگ های نگهبان یا حتی عکس کاراکترها طراحی کرد. برای آرایش کاپ کیک ها از خمیر فوندات رنگی آبی و قرمز استفاده می شود و معمولا نماد PAW PATRol روی آن ترسیم می گردد که نیز مطابق با سلیقه ی شما و نشانه های سگ های نگهبان متفاوت باشد.

برای تزیین فینگرفود و غذاها، از تاپرهای شخصیت های مختلف سگ های نگهبان استفاده کنید. در ضمن رنگ آمیزی غذاها نیز باید براساس رنگ های به کار رفته در این تم تولد باشد.

ایده های دکوراسیون میز کیک تم تولد سگ های نگهبان

برای تزیین میز کیک می توانید از شکلات های رنگی در ظرف های مخصوص کندی بار استفاده کنید. دقت کنید که رنگ آمیزی شکلات های استفاده شده متناسب با رنگ تم تولد سگ های نگهبان باشد. از ظروف پلاستیکی که شبیه به ظرف غذای سگ است می توان برای قرار دادن پاستیل و خوراکی های خشک برای قرارگرفتن بر روی میز کیک استفاده شود.

با دقت بیشتر در کارتون سگ های نگهبان می توانید ایده های جذاب تری خلق کنید و دکوری را پیاده سازی کنید که سالها در خاطر فرزندتان نقش ببندد.

دیدگاه‌ها 0

*
*