تم تولد مناسب رده های سنی مختلف

تم تولد مناسب رده های سنی مختلف

تم های تولد از بهترین ها برای تزیین مراسم جشن تولد و هیجان انگیز کردن فضای آن هستند. اگر قصد برگزاری جشن تولد برای کودک خود دارید، بسته به جنسیت و رده سنی او، نسبت به انتخاب دکوراسیون تولد و تم های تولد اقدام کنید.

تم تولد مناسب رده های سنی مختلف

با در نظر گرفتن این که شخص مورد نظر شما در چه رده ی سنی قرار دارد، می توانید انتخابی هوشمندانه در این راستا داشته باشید. در اینجا نگاهی به تم تولد مناسب رده های سنی مختلف می اندازیم.

تم تولد کودک

تم تولد کودک در مدل هایی چون تم تولد باب اسفنجی، تم تولد توت فرنگی، تم تولد سگ های نگهبان، تم تولد کیتی و … جای می گیرد. در واقع برای تم تولد کودکان به سراغ تم هایی با موضوع شخصیت های کارتونی و رنگ پردازی شاد و شلوغ می رویم. کودکان از مشاهده ی شخصیت کارتونی مورد علاقه ی خود در مراسم جشن تولدشان ذوق زده شده و به وجد می آیند. بسته به این کودک شما دختر یا پسر باشد، تم تولد دخترانه یا پسرانه برای وی انتخاب خواهد شد.

تم تولد نوجوان

تم های تولد نوجوانان نیز می توانند به سمت شخصیت های کارتونی سوق پیدا کنند، اما تم هایی چون تم تولد پرسپولیس، تم تولد دزد دریایی، تم تولد پاریس و … نیز بسیار مورد توجه نوجوانان قرار دارند. نوجوانان روحیه ی حساسی دارند و باید در زمینه ی انتخاب دکوراسیون جشن تولد آن ها، وسواس و دقت بیشتری به خرج دهید.

تم تولد بزرگسال

تم تولد مناسب رده های سنی مختلف زمانی که به مبحث گروه سنی بزرگسالان وارد می شود، شکل دیگری گرفته و وارد دنیای جدیدی می شویم. در این گروه تم تولد کراوات، تم تولد زیگزاگ طلاکوب، تم تولد تاج طلایی، تم تولد سبیل و مانند آن ها را خواهیم یافت. انتخاب بهترین دکوراسیون جشن تولد برای بزرگسالان، باید با روحیات و تیپ شخصیتی آن ها همخوانی کامل داشته باشد. اگر تصمیم به برگزاری جشن تولدی برای بزرگسالان داشته باشید، ایده های دکوراسیون جشن تولد کمی متفاوت شده و باید به سمت تم های لاکچری سوق پیدا کنید.

اما اگر بخواهیم تم های تولد کودکان را به دو گروه کلی پسرانه و دخترانه تقسیم بندی کنیم، به چیزی که در زیر آمده خواهیم رسید.

تم های تولد پسرانه

بهترین تم های تولد پسرانه از جمله؛ تم تولد سگ های نگهبان، تم تولد مینیون، تم تولد مرد عنکبوتی، تم تولد بتمن، تم تولد باب اسفنجی و … هستند.

تم های تولد دخترانه

تم تولد فروزن، تم تولد سیندرلا، تم تولد توت فرنگی، تم تولد موآنا، تم تولد اسب شاخ دار و … از بهترین تم های تولد دخترانه محسوب می شوند.

ترتیب دادن یک مراسم جشن ایده آل در گروه های سنی مختلف، چالش های وابسته به خود را دارد و باید در این مورد هوشمندانه قدم بردارید. شما با شناخت شخصیت مقابل خود و علاقه مندی های وی، می توانید بهترین انتخاب را داشته و دکوراسیون مراسم را مطابق با ترجیحات او انجام دهید.

به خاطر داشته باشید که در هر مراسم و جشنی دو گروه مخاطب داریم: اول شخصی که مراسم برای او ترتیب داده شده و دوم مهمانانی که به مراسم می آیند. در خرید تم تولد و انتخاب ایده های دکوراسیون داخلی فضا؛ باید هر دوی این گروه ها را در نظر گرفته و محیطی جذاب و دوست داشتنی برای آن ها بیافرینید.

با دنبال کردن جدیدترین تم های تولد و نگاهی به طراحی آن ها، ایده های جالبی در خصوص اجرای تزئینات تولد و استفاده از پتانسیل های بادکنک آرایی و نورپردازی پیدا خواهید کرد.

جشن آوا در این مسیر با شما همراه بوده و گام به گام یاری تان می کند.

دیدگاه‌ها 0

*
*